China Cordless Electric kettles-GTS-P010 fabrika dhe prodhuesit | GTS

Cordless elektrike kettles-GTS-P010

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet: 1.8L, S / S Heat tub, Filter Removable, Auto Power-off, POWER: 220-240V, 60Hz, 1850-2200w Materiali: PP MOQ: 8000pcs Delivery: Në 60days


Detail Product

Produkt Tags

Specifikimet: 1.8L, S / S Heat tub, Filter Removable, Auto Power-off, POWER: 220-240V, 60Hz, 1850-2200w

Materiali: PP

Moq: 8000pcs

Delivery: Në 60days


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne