Дизајн и развој

Различни видови на пластични електрични kettles и вакуум садови целосно да ги исполнат needs.LFGB и RoHS на нашите клиенти во согласност, ние веќе помина на ISO 9001: сертификат за систем за управување со квалитетот на 2008 година, во 2014 година Ние се обезбеди да обезбеди производи со висок квалитет по разумна цена и сигурен услуги, и се пофали со стари и нови клиенти.

Разликата пластика Електрични Kettles

Ние може да произведе 100.000 парчиња за пластични електрични kettles и дома апаратот поврзани со пластични додатоци секој месец.

За GTS електротехника

Нашата компанија-Cixi GTS Електрични апарати копродукции, Ltd е лоцирана во Cixi град, провинција Жеџијанг, во близина на Ningbo Beilun Порт, и е основана во 2011 година ...